Shitet Apartament 1+1 i mobiluar tek Liqenit të Thatë!

Info

📣 Shitet Apartament 1+1 i mobiluar tek Liqenit të Thatë!

Apartamenti ndodhet fare pranë Liqenit të Thatë në një pallat të ri të pajisur me ashensor, ka planimetri të rregullt me hapësira të bollshme dhe të ndricuara mjaft mirë nga drita natyrale.

Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor hyrës, zona living, zona e ngrënies dhe gatimit që gërshetohen bukur dhe qëndrojnë në harmoni me njera tjetrën.
Zona e natës përbëhet nga një dhomë matrimoniale e bollshme dhe një tualet me dritare. Apartamenti është në proces hipotekimi.

Adresa:

Liqeni i Thatë

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

78m2

Kati:

2

Orjentimi:

Veri - Perëndim

68,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera