Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar plotësisht, tek “Shkolla e Kuqe”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e katërt (jo të fundit) të një pallati ekzistues, në zonën e ish Shkollës së Kuqe. Apartamenti prej 2 vjetësh është rikonstruktuar totalisht, duke u ripropozuar me sipërfaqe më të mëdha dhe të optimizuara.

Hyrja në apartament të orjenton drejt zonës së ditës me hapësira të bollshme, ambjent ndenjeje, ambjent gatimi dhe ngrënie të gërshetuar bukur. Dhoma e gjumit me krevat matrimonial dhe dollap të madh ofron hapësira komode dhe funksionale. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, kabinë dushi, hidro-sanitare cilësore.
Të gjitha ambjentet janë të mobiluara me shije dhe në harmoni me njëra-tjetrën.
Orjentimi drejt Jug-ut i jep apartamentit një vlerë të shtuar duke gëzuar dritën natyrale përgjatë harkut ditor.
Dhurojini vetes dhe familjes suaj një jetesë komode në këtë apartament të dashur dhe familjar.

Adresa:

Te "Shkolla e Kuqe" (Rr. Thanas Ziko )

Zona:

ministra-jashtme-pazari-ri-shkolla-kuqe

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

60m2

Siperfaqja Bruto:

60m2

Kati:

4

Orjentimi:

Jug

300.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera