Apartament 2+1 i mobiluar per qira ditore 60euro/nata, Kompleksi “Lura 1”, Gjiri Lalzit

Info

Rezervoni pushimet tuaja tek Kompleksi “Lura 1”
Disponibël nga data 2 shtator 2019.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banim të një prej vilave pjesë të rezidencës “Lura 1”, në afërsi me Eco-Market.
Organizohet nga një sallë me divanë komodë, kënd gatimi dhe ngrënie që komunikon me zonën living, dhomë gjumi matrimoniale e kompletuar, dhomë fëmijësh me dy krevate tek dhe një tualet me dritare.Të gjitha ambjentet janë te shfrytëzuara mësëmiri dhe të mobiluara me shume shije.
Apartamenti disponon një verandë personale të mbuluar me strukturë druri me pamje nga gjelbërimi i pishave dhe ajrit të pastër të rezidencës.

Apartamenti disponon depozitë uji personale, abonim digital.

Cmimi: 60 euro/nata

Adresa:

Kompleksi "Lura 1", Gjiri i Lalzit

Zona:

durres

Tipologjia:

tipologjia

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

82.6m2

Siperfaqja Bruto:

82.6m2

Kati:

2

Orjentimi:

Jug-Perëndim

€/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera