Super Apartament 1+1 në SHITJE me pamje nga Liqeni Artificial i Tiranës

Info

Apartamenti ndodhet në katin e parë të një objekti rezidencial dhe është pjesë e një grupi apartamentesh që po ndërtohen aktualisht duke aplikuar materialet dhe zërin më të fundit të teknologjisë së ndërtimit. Objekti është i rrethuar nga gjelbërimi dhe në hapësirat e tij të përbashkëta kanë akses vetëm banorët e pallatit duke e kthyer në një rezidencë private.

Apartamenti organizohet nga një korridor pritës me hapësirë për një garderobë të bollshme dhe një tualet. Zona e ditës me ballkon të orientuar nga Liqeni Artificial i Tiranës organizohet nga ambjenti ndenjes dhe ai gatim/ngënies. Dhoma matrimoniale ofron hapësirën maksimale dhe ka akses në të njëjtin ballkon.

Cilësitë e apartamentit: fasadë me sistem kapotë me grafiato, vetrata alumini termo-izoluese me xham triplex, mure perimetrale të brendshme me dopio tullë dhe lesh guri, ambjente të përbashkëta të trajtuara me tavane të varur e finitura gipsi, parkete dhe pllaka cilësore.

Adresa:

Rruga ”Peti”- (afër Conad tek Liqeni) 

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Në proces hipotekimi

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

61m2

Kati:

1

Orjentimi:

Lindje

61,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera