Apartament 2+1 ne SHITJE tek Gjiri i Lalzit

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banim të një prej vilave, pjesë e rezidencës “Lura 3”.

Apartamenti organizohet nga një sallë me ambjent gatimi dhe akses ne ballkon, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë femijësh dhe një tualet me dritare.
Objekti ku ndodhet apartamenti është i rrethuar nga pishat e kompleksit dhe ofron pamje relaksuese në cdo moment te ditës.
Nxitoni të bëni këtë investim sot!

Adresa:

Fshati turistik "Lura3" - Gjiri i Lalzit

Zona:

durres

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

75m2

Kati:

2

64,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera