Shitet apartament 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të një objekt rezidencial në Rezidencën “Kodra e Diellit 1”.

Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre është me dritare dhe shërbehet nga dy ballkone nga të cilët njëri ofron pamje nga brënda rezidencës kurse tjetri nga qyteti i Tiranës.Të pasurit dy ballkone në drejtime të ndryshme e bën një apartament të ajrosur natyralisht dhe të ndricuar nga drita natyrale në orare të ndryshme gjatë ditës. Salla e madhe ofron komoditetin e duhur dhe kuzhina e aneksuar me dritare ofron mundësinë e gatimit në kënaqësi. Dhomat e gjumit kanë hapësira të rregullta duke ofruar lehtësi dhe komoditet në mobilim. Apartamenti ka sistem chiller autonom.Me hipotekë.

Adresa:

Rezidenca Kodra e Diellit 1

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

141.31m2

Kati:

2

Orjentimi:

Veri-Lindje, Perendim

155,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera