SHITET apartament 2+1 tek objekti “TOWER BRIDGE 2”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banim të objektit rezidencial “Tower Bridge 2”, pjesë e një kompleksi rezidencial të ri te ndërtuar në tre faza përgjatë 10 viteve të fundit cili me arkitekturën dhe standartin e punimeve me materiale bashkëkohore solli një rigjallërim dhe rivlerësim te këtë zonë të qytetit të Tiranës.

Organizimi:korridor hyrës, sallë e madhe e mirëndricuar natyralisht, me ambjent gatimi me dritare,ngrënie ceremoniale, kënd relaksi dhe akses në ballkon të tipit llozh. Një korridor i dytë shpërndarës të orjenton drejt zonës së natës ku ndodhen një tualet me dritare, dhoma e fëmijeve dhe dhoma matrimoniale me tualet personal me dritare.

Disponon certificatë të rregullt pronësie.

Adresa:

Rruga "Dibrës", kompleksi "Tower Bridge 2"

Zona:

qsut-xhamlliku-kinostudio

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

95.66m2

Siperfaqja Bruto:

105.5m2

Kati:

2

Orjentimi:

Veri-Lindje

93,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera