Rruga "Medar Shtylla", Pallatet Tirhino, Kulla D, kati 1, Tiranë
info@habitat.al
+355 69 40 98 578

Super Apartament 1+1 në SHITJE!

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 4 me orientim Jug-Lindje, në një lagjie të qetë afër Kishës së Eleonorës. Nga ballkoni mund të shijoni gjelbërimin dhe ajrin e pastër të zonës.

Apartamenti është i mobiluar dhe ofron zgjidhje planimetrike shumë të mirë:
korridor hyrës, tualet me dritare, ambjent gatimi dhe sallë ndenjeje me akses në ballkon. Të gjitha hapsirat janë mjaft të bollshme dhe te ndricuara maksimalisht nga drita e diellit.

Zona është e shërbyer nga linja e trasportit urban te Kodrës së Diellit.

Apartamenti është me hipotekë.

Adresa:

Kodra e Diellit afër Kishës Eleonora

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

73m2

Kati:

4

Orjentimi:

Jug-Lindje

59,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera
×

Doni ta shisni apo te bleni nje prone?

Na kontaktoni