Super APARTAMENT 3+1 me QIRA në Rezidencën “Kodra e Diellit 2”

Info

Apartamenti organizohet nga një sallë e madhe mikëpritëse që ndricohet nga dielli i paradites falë ballkonit të orientuar nga Lindja, ndërsa zona e gatimit dhe e ngrënies orientohen në Perëndim dhe marrin diellin e ngrohtë të pasdites. Një korridor shpërdarës të orienton drejt tualetit të ditës me akses në një ballkon me funksion lavanderi.

Në zonën e natës ndodhet dhoma matrimoniale që shërbehet nga një garderobë personale dhe një tualet, 2 dhoma fëmijësh(njëra prej tyre komunikon me dhomën matrimoniale dhe me zonën e ndenjes).
Apartamenti ështe investuar dhe mobiluar me shumë shije. Ngjyrat e ngrohta predominojnë në të gjitha ambjentet dhe bimët e gjelbërta natyrale shtojnë ngjyrat dhe elegancën e apartamentit.

Adresa:

Rezidenca "Kodra e Diellit 2"

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

135.5m2

Siperfaqja Bruto:

150m2

Kati:

3

Orjentimi:

Lindje - Perëndim

600.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera