Ambjent biznesi per QIRA tek “Komuna e Parisit”

Info

Ambjenti është thjeshtesisht i aksesueshëm nga Lulishtja e Komunës së Parisit, ndodhet në katin e dytë të një objekti të lartë me funksion të përzier komercial dhe banim. I përshtatshëm për biznese me fuksione te ndryshme si studio ligjore, kontabiliteti, ndërtimi, arkitekture, mjeksore, studio marketingu dixhital etj, të cilat nuk kanë shumë nevojë për ekspozim buzë rrugës.
Organizimi: holl pritës me hapesirë të menduar për recepsion, tre zyra të vecanta të ndricuara më se miri, një tualet që i sherben. Ambjenti është i furnizuar me linjë 3-fazore dhe sistem elektrik modern për të përballuar ngarkesa në rrjet. Lartësia rreth 4m lejon investime të personalizuara në tavane të varur gipsi, sisteme të ndryshme ajrimi dhe kondicionimi etj.
Përfitoni nga ky cmim për të organizuar biznesin tuaj në këtë ambjent të pozicionuar një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Adresa:

Komuna e Parisit

Zona:

komuna-stadiumi

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Pjesërisht i mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

100m2

Siperfaqja Bruto:

100m2

Kati:

2

Orjentimi:

Jug-Veri Perendim

450.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera