Ambjent me QIRA për ZYRA tek “Tirana e Re”

Info

Ambjenti ndodhet në katin e dytë banim të një objekti rezidencial në një zonë shumë të preferuar si “Tirana e Re”. Ambjenti propozohet i përdorshëm për zyra. Organizohet nga një holl pritës, ambjent i madh per sallë mbledhjesh i cili shërbehet nga ambjenti i gatimit i aneksuar dhe një dalje ne ballkon, tre ambjente individuale te tjera ku njeri prej tyre ka tualet te brendshëm, një tualet me akses nga holli pritës. Cdo ambjent disponon kondicioner personal dhe dritare të mëdha që lejonë ndricimin maksimal gjatë orëve të punës . Prona është përdorur vetëm si zyrë dhe disponon rrjet interneti të instaluar, ndricues neon, grila mbuluese etj.

Adresa:

Rruga "Perlat Rexhepi", Tiranë e Re

Zona:

blloku-liqeni

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

4

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

130m2

Siperfaqja Bruto:

130m2

Kati:

2

Orjentimi:

Jug

650.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera