Ambjent tregtar me QIRA 250 euro/muaj afër qëndrës “Kristal”

Info

Ambjenti ndodhet në afërsi të Qendrës Tregtare “Kristal”, i pozicionuar në katin e parë të një objekti rezidencial buzë Unazës së Re. Ambjenti ka hapësira të rregullta kuadratike dhe një tualet të personalizuar. Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të llojeve të ndryshme në shërbim të komunitetit ku ndodhet. Pozicioni strategjik buzë rrugës ndihmon ambjentin të jetë i ekspozuar dhe thjeshtësisht i aksesueshëm.

 

Adresa:

Unaza e Re afër qëndrës "Kristal"

Zona:

komuna-stadiumi

Tipologjia:

dyqane

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

60m2

Orjentimi:

Jug-Perëndim

250.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera