Ambjent tregtar me QIRA tek “Ali Demi”

Info

Ambjenti ndodhet në zonën e Ali Demit dhe organizohet në sipërfaqen e katit të 7-të dhe të fundit të një objekti rezidencial. I ndricuar nga të gjitha drejtimet ambjenti nuk ka ndarje të brendshme dhe kjo e favorizon në mundësinë e organizimit të hapësirës në përshtatshmëri të funksionit që do të marri. Shërbehet nga ashensor i dedikuar, ballkon, tualet i brendshëm, sistem qëndror ngrohje/ftohje, spote, vetrata izoluese, grila persiane. I përshtatshëm për zyra me funksione të ndryshme.

 

Adresa:

Rruga “Todi Shkurti”

Zona:

ali-demi-tregu-elektrik

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

200m2

Kati:

7

Orjentimi:

Jug - Perëndim

100.000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera