Rruga "Medar Shtylla", Pallatet Tirhino, Kulla D, kati 1, Tiranë
info@habitat.al
+355 69 40 98 578

 Ambjent tregtar me QIRA!

Info

Ambjenti ndodhet në katin e parë të një objekti të ekspozuar buzë rrugës kryesore. Aktualisht ambjentet janë të ndara me vetrata transparente. I gjithë ambjenti disponon dy tualete, dy hyrje ku njëra shërben si hyrje kryesore për klientët dhe tjetra mund të përdoret në rast se biznesi ka nevoja specifikie furnizimi. Hapësira është shumë e rregullt dhe thjeshtësisht e modifikueshme.

Adresa:

Rruga "Kodra e Diellit" afër kopshtit "Botanik"

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Pjesërisht i mobiluar

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

365m2

Kati:

1

Orjentimi:

Jug-Perëndim

1,800.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera
×

Doni ta shisni apo te bleni nje prone?

Na kontaktoni