Ambjent tregtar për SHITJE ne zemër të Tiranës!

Info

Ambjenti ndodhet në një nga lagjet më të preferuara të Tiranës, në zonën e ish-Bllokut. Pozicionimi i tij në katin e parë të një pallati ekzistues të kesaj lagjeje dhe afërsia me rrugën kryesore, e kthen në një pronë fantastike për investimin tuaj. Hapësirat e tij të brendshme janë shumë të rregullta duke lehtësuar përsonalizimin në mobilim. Disponon një hapësirë magazinimi, një tualet, dhe një verandë personale.

Adresa:

Afër shkollës "11 Janari" - Bllok

Zona:

blloku-liqeni

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Me hipotekë

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

30m2

Orjentimi:

Jug-Perëndim

150,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera