Ambjente tregtare me QIRA, 120m2 dhe 500m2 në rr. e Kavajës afer 21-Dhjetorit

Info

Ambjenti ndodhet në katin e parë të një godine 5 katëshe, i pocizionuar pranë Rr. së Kavajës, thjeshtësisht i aksesueshëm dhe në një zonë të shërbyer nga shumë linja te shërbimit urban. Ambjentet mund të ndahen dhe të përshtaten në varësi të nevojave të biznesit.

E gjithë sipërfaqja është e investuar me tavan të varur, sistem aspirimi, qepena elektrikë, 3 tualete dhe 2 dhoma magazinimi.
Ambjenti ka hapësira komode dhe është i përshtatshëm për biznese si: zyrë, supermarket, palestër, klinikë mjeksore, laborator, call-center, restorant etj.
Zona ofron mundësi parkimi.

Adresa:

Rr.Kavajës, afër 21 Dhjetori

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Me hipotekë

Banjo:

3

Siperfaqja Bruto:

620m2

Kati:

Parë

Orjentimi:

Perëndim, Jug, Lindje, Veri

Verandë në përdorim:

80 m2

4,350.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera