Apartament 1+1 i mobiluar me QIRA, afër Lulishtes te Komuna e Parisit

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të banim në një zonë shumë të preferuar, te Lulishtja e Komunes së Parisit, pallat i ri me ashensor.

Organizohet nga një sallë e madhe në të cilën kombinohen ambjenti i gatimit, i ngrënies dhe i ai i ndenjes. Salla ka akses ne një verandë të madhe të orjentuar ne Jug, me pamje nga Kompleksi “Dinamo”. Një korridor i madh të shoqëron drejt dhomës së gjumit matrimoniale totalisht e mobiluar dhe tualetit me dritare.

Adresa:

Komuna e Parisit

Zona:

komuna-stadiumi

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

80m2

Kati:

9

Orjentimi:

Jug-Lindje

30000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera