Apartament 1+1 i mobiluar me QIRA, Liqeni i Thatë

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të banim në një objekt rezidencial me punime cilësore, ashensor dhe shumë thjesht i aksesueshëm nga rrugët kryesore të lagjes.

Apartamenti organizohet nga një korridor shpërndarës i cili të jep akses në tualet, në zonën e naës dhe në zonën e ditës në të cilën organizohen më së miri hapësira për ndënjen, gatimin dhe ngrënien. Salla ka dalje në ballkon i cili orjentohet nga Lindja. Dhoma e gjumit me krevat matrimonial ofron komoditetin e nevojshëm.

Adresa:

Liqeni i Thatë

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

68m2

Kati:

4

Orjentimi:

Veri-Lindje

28000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera