Apartament 1+1 me qira afër 21-Dhjetorit, tek Kompleksi “HomePlan” – Pallati “Eagle in flight”

Info

Shijoni Tiranën nga një tjetër dimension: zgjidhni të jetoni në një apartament pjesë të një rezidence të projektuar nga arkitekti me famë botërore Daniel Libeskind. Eksperienca do të jetë unike!

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në Kompleksin “Magnet”, një kompleks rezidencial plot dritë dhe hapësira, arkitekturë moderne dhe standarte të larta bashkëjetese.
Apartamenti propozohet totalisht mobiluar: një korridor hyrës të orienton drejt sallës në të cilën shkrihen harmonikisht këndi i ndenjes, këndi i gatimit (me lavastovilje) dhe ngrënia. Nga salla kemi akses ne një ballkon i cili shoqëron në menyrë organike të gjithë gjatesinë e apartamentit. Dhoma e gjumit matrimoniale ofron hapësirën e nevojshme dhe është e ndricuar nga një vetratë me akses në ballkon. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, me pllaka dhe hidro-sanitare të përzgjedhura.
Hapësirat në korridor propozohen të mobiluara me dollapë garderobë dhe lavatrice.
Propozojeni këtë pronë edhe tek miqtë tuaj të huaj që do të jetojnë në Tiranë për një ose me shumë vjet.

Adresa:

Afër 21-Dhjetorit, tek Kompleksi "HomePlan" - Pallati "Eagle in flight"

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

80m2

Siperfaqja Bruto:

80m2

Kati:

5

Orjentimi:

Jug-Lindje

350.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera