Apartament 1+1 me QIRA tek Kompleksi “Kontakt”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të pallatit “Antilia” ne Kompleksin “Kontakt”,ndërtim i 3 viteve të fundit,me ashensor dhe shërbim mirëmbajtje.

Apartamenti ofron hapësira fantastike te ndricuara naturalisht,sallë e madhe me pamje nga Lindja dhe akses ne ballkon,ambjent gatimi me dritare dhe i mobiluar me elektroshtëpiake bashkëkohore,dhomë gjumi matrimoniale me kënd pune,tualet me pajisje hidrosanitare moderne. Mobilim i ri dhe komod, kondicionerë inverter tokësor, vetrata izoluese.
Nxitoni të bëni zgjedhjen e duhur!

Adresa:

Rruga “Frosina Plaku”

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

100m2

Kati:

8

Orjentimi:

Jug-Lindje

400.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera