Apartament 1+1 me QIRA tek Komuna e Parisit

Info

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një objekti rezidencial me ashensor tek Komuna e Parisit, pranë Bankës Intesa San Paolo. Zonë shumë komode dhe e shërbyer nga cdo lloj shërbimi privat si supermakete, furrë buke, banka, restorante etj.

Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar në sistem elektrik/hidraulik, ofron mobilim të ri dhe estetikisht të bukur, kontrabufe dhe elektroshtepiake cilësore, divan komod dhe cdo element tjetër të zgjedhur me shumë shije.

Organizohet nga një korridor hyrës, ambjent dite me kënd relaksues, aneks gatimi dhe tavolinë ngrënieje, dhome matrimoniale me dollap te madh dhe krevat komod, nga e cila ka akses dhe në një ballkon, tualet i madhe me hidrosanitare moderne dhe ndrici/ajrim natyral nga dy dritare.

Ideal per cifte të reja. Nxitoni të jeni të parët të jetoni këtë apartament! Cmim i diskutueshëm.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë.

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

Adresa:

Rruga "Medar Shtylla", afër Bankës Intesa San Paolo

Zona:

komuna-stadiumi

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

65m2

Siperfaqja Bruto:

70m2

Kati:

4

Orjentimi:

Jug - Jug/Lindje

350.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera