Apartament 1+1 me QIRA, totalisht i mobiluar tek “FarmaNet”, Rruga e Kavajës.

Info

 

Apartament 1+1 me QIRA, totalisht i mobiluar!

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një objekti rezidencial në Rrugën e Kavajës. Objekti është shërbyer nga dy ashensorë cilësorë.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar. Organizimi i tij është shumë komod: korridor hyrës me portmonto, tualet i madh, sallë ndenjeje me kënd kuzhine dhe kënd ngrënieje, ballkon me pamje nga Perëndimi, dhomë gjumi matrimoniale.

Kanë prioritet qiramarrës me kontratë afatgjatë.

Adresa:

Tek farmaci "FarmaNet"

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

65m2

Kati:

4

Orjentimi:

Perëndim

30000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera