Apartament 1+1 në SHITJE me sipërfaqe NETO tek “Conad” në Bllok.

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të banim të një objekti 7 katësh me ashensor afër “Conad” në Bllok.

Apartamenti organizohet nga një korridor hyrës i komunikueshëm me zonën e ditës dhe ambjentin e gatimit i cili është i aneksuar dhe i ndricuar natyralisht. Salla ofron ambjent komod dhe relaksues falë dhe të qënurit e distancuar nga ambjenti gatimit. Aksesi në një ballkon të bollshëm do të bënte të gëzuar cdo amvisë e cila pëlqen kujdesin ndaj luleve falë orjentimit në Perëndim. Një korridor i vogël të orjenton drejt zonës së natës ku ndodhet dhoma e gjumit dhe tualeti me dritare. Të gjitha ambjentet janë të mobiluara dhe të kombinuara këndshëm më njëra-tjetrën.
Apartamenti disponon certificatë pronësie dhe shitet i mobiluar.

Adresa:

Rruga "Sulejman Delvina"

Zona:

blloku-liqeni

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

72m2

Siperfaqja Bruto:

2m2

Kati:

6

Orjentimi:

Veri -Perëndim

120,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera