Apartament 1+1 në SHITJE te “Ali Demi”! NXITONI të aplikoni për Kredinë e Butë!!!

Info

Apartamenti ndodhet në fillim të rrugës “Ali Demi” mbrapa shkollës “1 Maji”, në një pallat ekzistues, në brendësi të një lagjeje thjeshtësisht të aksesueshme dhe të pozicionuar vetëm 10 min larg nga Bulevardi i Tiranës.

Organizimi hapësirave: hyrje në një korridor shpërndarës, tualet me dritare, ambjent ndenjeje me zonë gatimi, dhomë matrimoniale me ballkon të mbyllur me vetratë. Apartamenti mdodhet në katin e 5-të dhe të fundit te pallatit, me tarracë të izoluar dhe pa problematika.

Apartamenti është me hipotekë, gjithashtu është kryer edhe procesi i rivlerësimit.

Adresa:

Rruga "Ali Demi"

Zona:

ali-demi-tregu-elektrik

Tipologjia:

apartament

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

55.9m2

Kati:

5

Orjentimi:

Jug -Lindje, Veri-Perëndim

51,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera