Apartament 1+1 në SHITJE tek “Eleonora”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 4 me orientim Jug-Lindje, në një lagje të qetë afër Kishës së Eleonorës.

Apartamenti është i mobiluar dhe ofron zgjidhje planimetrike komode: korridor hyrës, 1 tualet me dritare, ambjent gatimi dhe sallë ndenjeje me akses në ballkon. Dhoma e ciftit është e bollshme dhe komode.

Zona është e shërbyer nga linja e trasportit urban te Kodrës së Diellit.

Apartamenti është me hipotekë.

Adresa:

Kodra e Diellit

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

62.8m2

Siperfaqja Bruto:

72.9m2

Kati:

4

Orjentimi:

Jug - Lindje

59,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera