Apartament 1+1 në SHITJE tek Materniteti “Kico Gliozheni”

Info

Apartamenti ndodhet në një objekt rezidencial ne fazat e fundit te rifiniturës, pozicionuar në një zonë të preferuar vitet e fundit në tregun imobiliar, përballë me Maternitetin e Ri. Thjeshtësisht i aksesueshëm nga rruga kryesore, vetëm 3 min larg Brrylit dhe Unazes së Tiranës,afërsi me institucione kryesore dhe e shërbyer nga supermarkete, Bar, Restorante e facilitate te tjera.

Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim dhe ka një organizim hapësinor komod: hyrje në korridor shpërndarës,tualet, sallë ndenje dhe gatim në të njëjtin ambjent dhe dhomë matrimoniale me ballkon.

Mos humbisni rastin për ta berë tuajin këte apartament!

Adresa:

Materniteti "Kico Gliozheni"

Zona:

brryli

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Në proces hipotekimi

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

60m2

Kati:

4

Orjentimi:

Veri - Perëndim

55,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera