Apartament 1+1 ultra modern me QIRA tek Gjimnazi “Sami Frashëri”

Info

🔴 Apartament super modern me Qira në zemër të Tiranës!!!
🎯Vendodhja : Objekti “Green Tarrace” – Rruga “Barrikadave”
💵 Cmimi : 400 euro/muaj
🏠 Tipologjia : 1+1
📐 Sipërfaqe : 67 m2 + 23.48 m2 verandë
↖️Kati: 5-të
Apartamenti ndodhet në një objektin rezidencial “Green Tarrace” të sapo përfunduar në rrugën e “Barrikadave”, te gjimnazi “Sami Frashëri”. Apartamenti është në përfundim të detaje të fundit të procesit të mobilimit.
Organizimi: korridor hyrës me sipërfaqe të bollshme, tualet i ndricuar dhe ajrosur natyralisht me dritare, ambjent dite me dalje në verandë të orjentuar në perëndim, ambjent gatimi me dritare, dhomë gjumi me dalje në verandë.
Bëhuni ju të parët ata që do ta jetojnë këtë apartament!

Adresa:

Rruga "Barrokadave", tek gjimnazi "Sami Frashëri"

Zona:

stacioni-trenit-rruga-dibres-medreseja

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Mobilim modern

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

67m2

Kati:

5

Orjentimi:

Perëndim

400.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera