Apartament 2+1 FANTASTIK për investim ne Bulevardin “Bajram Curri” në afërsi me “Diplomat 2”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 10 të një objekti rezidecial me ashensor, i pozicionuar në një nga rrugët më interesante të qytetit, sic është dhe Bulevardi “Bajram Curri”.
Organizohet nga një korridor hyrës, ambjent dite të gërshetuar me atë të gatimit me akses në ballkon, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë gjumi fëmijësh dhe dy tualete.
Disponon një verandë personale, hapësirë e cila shfrytëzohet vetëm nga banorët e këtij apartamenti dhe përfshihet në cmim.
Pozicioni i tij strategjik të mundëson akses të shpejtë në zonat qendrore të qytetit dhe afërsi me aksin kryesor të “Unazes së Re” e cila të mundëson daljen jashtë qytetit në pak minuta. E gjithë zona është e shërbyer mjaft mirë nga trasporti publik dhe institucionet shtetërore si shkolla e kopshte dhe plot shërbime të tjera.

 

Adresa:

Bulevardi "Bajram Curri" afër Hotel "Diplomat 2"

Zona:

lana-bulevard

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipoteke.

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

101.6m2

Kati:

10

Orjentimi:

Jug-Perëndim

85,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera