Apartament 2+1 i mobiluar dhe me hipotekë, Kopshti Botanik

Info

Ju pëlqen të jetoni në një apartament afër Kopshtit Botanik të Tiranës?
Keni të drejtë ta pëlqeni!!!
Habitat ju propozon:

Ky apartament organizohet nga një sallë e madhe me divanë komodë, këndi i gatimit dhe ngrënia familjare, dhomë gjumi matrimoniale me tualet personal, dhomë fëmijësh dhe nje tualet i dytë që shërben zonën e ditës.

Statistikisht nga klientët tanë vijnë të dhëna se kjo zonë preferohet shumë për disa arsye: ajër i pastër dhe qetësi, afërsi me Liqenin e Tiranës, objekte rezidenciale të ulta me dendësi të ulët banorësh, cilësi shumë mira ndërtimi, shërbime dhe shumë arsye të tjera si këto.

NXITONI ta bëni tuajin këtë apartament.

Adresa:

Afër Kopshtit Botanik

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

104m2

Kati:

3

Orjentimi:

Lindje

109,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera