Apartament 2+1, jepet me QIRA për herë të parë!!!

Info

Apartament 2+1, jepet me QIRA për herë të parë!!!

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset që sapo ka përfunduar dhe që ofron standartin më të lartë të banimit në zonë, ndërtuar nga Orion Construction.

Apartamenti është totalisht i ri, pjesërisht i mobiluar dhe organizohet në : korridor shpërndarës, sallë e madhe me hapësirë për ndenjen,gatimin dhe ngrënien, dy tualete ku njeri është me dritare, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë gjumi per femijë, dy ballkone.

Adresa:

Rr. e Dibrës (komisariati nr.4)

Zona:

stacioni-trenit-rruga-dibres-medreseja

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Pjesërisht i mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

116m2

Kati:

7

Orjentimi:

Veri-Lindje

35000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera