Apartament 2+1 me QIRA tek CHATEAU LINZA RESORT, Linzë

Info

Apartamenti ndodhet në një godinë 3 katëshe pjesë të “CHATEAU LINZA RESORT” dhe është i rrethuar nga ajri i pastër i zonës e cila ofron qetësi per një jetesë të këndshme, sistemime urbane, shërbime dhe komunitet të përzgjedhur.

Apartamenti ka kompozim te rregullt planimetrik: korridor hyrës, tualet dite me dritare, sallë ndënjeje me ngrënie ceremoniale dhe ambjent gatimi të vecuar, akses në ballkon me pamje piktoreske nga qyteti i Tiranës. Zona e natës përbëhet nga dhoma e fëmijëve dhe dhoma matrimoniale e shërbyer nga një tualet me personal me dritare, dhe ballkon me pamje clodhëse.Të gjitha ambjentet kanë sipërfaqe të rregullta dhe janë të mobiluara.
Mundësi parkimi në katin përdhe.

Adresa:

“CHATEAU LINZA RESORT” Tiranë

Zona:

fresk-linze

Tipologjia:

tipologjia

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

131.5m2

Kati:

2

250.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera