Apartament 2+1 me QIRA tek “Conad” në Bllok

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 4 të banimit me ashensor,pallat i ri me hapësira të përbashkëta të kuruara dhe shërbim mirëmbajtjeje.

Organizohet nga një korridor hyrës i cili ndan funksionalisht zonën e ditës me atë të natës.Salla e madhe me divanë komodë ka akses në ballkon me pamje nga Jug-Lindja,ambjent gatimi i veçuar nga salla dhe i ndricuar natyralisht,dhomë matrimoniale,dhomë fëmijësh e bollshme,një tualet. Apartamenti ofron ngrohje qëndrore me kaldajë, kondicionerë, dhe te gjitha kushtet për një jetesë komode.

Adresa:

Tek "Conad" në Bllok

Zona:

blloku-liqeni

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

102m2

Kati:

4

Orjentimi:

Jug-Lindje

700.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera