Apartament 2+1 me QIRA tek Kompleksi “ARA”, pranë Sport Club “Partizani”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 8-të në Rezidencën “ARA”, një residencë plot dritë dhe hapësira, arkitekturë moderne dhe standarte të larta bashkëjetese.

Apartamenti propozohet totalisht mobiluar: hyrje në zonën e ditës ku salla me divan komodë dhe këndi i gatimit shkrihen harmonikisht nv të njëjtin ambjent. Nga salla kemi akses ne një ballkon i cili shoqëron në menyrë organike të gjithë gjatesinë e apartamentit. Një korridor shpërndarës i plotësuar me dollap garderobë të shoqëron në zonën e natës.Dhomat e gjumit janë të dyja matrimoniale dhe njëra prej tyre shërbehet nga një tualet personal.te dyja dhomat kanë dalje në ballkon. I gjithë apartamenti është i orjentuar në Jug duke marrë ndricim perfekt gjate gjithvë ditës.

Shijoni Tiranën nga një tjetër dimension: zgjidhni të jetoni në një apartament pjesë të një rezidence të projektuar nga arkitekti me famë botërore Daniel Libeskind. Eksperienca do të jetë unike!

 

Adresa:

Kompleksi “ARA”, pranë Sport Club "Partizani"

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

tipologjia

Gjendja:

Totalisht i mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

125m2

Kati:

8

Orjentimi:

Jug

450.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera