Apartament 2+1 me QIRA tek Rezidenca “Kodra e Diellit 1”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 3 të banimit,orjentim perfekt në Jug-Lindje.
Organizimi: Korridor hyrës nga i cili kanë akses dhoma e fëmijëve,një tualet dhe ambjenti i ditës. 4 vetrata të mëdha me akses në verandë ndriçojnë ambjentin.Këndi i gatimit dhe ngrënies janë pjesë e të njëjtit ambjent.Korridor i dytë i cili të shoqëron në dhomën matrimoniale e që shërbehet nga një tualet personal.Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ofron komoditet maksimal. Cmimi nuk negociohet.

Adresa:

Rezidenca "Kodra e Diellit 1"

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

117m2

Kati:

3

Orjentimi:

Jug - Lindje

Verande:

18 m2

500.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera