Apartament 2+1 me QIRA tek Rruga “5 Maji”

Info

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të përfunduar vetëm 1 vit më parë, i lokalizuar pranë qendrës tregtare “Concord”. Zonë e shërbyer nga të gjitha shërbimet private dhe transporti publik.
Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite me kënd gatimi,ngrënie dhe ndënjeje i ndricuar nga vetratat e një ballkoni francez, dhomë matrimoniale me ballkon llozh, dhomë fëmijësh e pa mobiluar dhe një tualet. Mundësi parkimi ne katin -1 ose -2 te objektit me pagesë shtesë.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë.

Adresa:

Rruga "5 Maji"

Zona:

qsut-xhamlliku-kinostudio

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

96m2

Kati:

7

Orjentimi:

Jug-Lindje

35000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera