Apartament 2+1 në shitje + një post parkimi falas!

Info

 

🎯Vendodhja:Rr. Arkitekt Sinani(midis Materniteti të Ri – Porcelanit)
💵Cmimi: 900 e/m2
📐Sipërfaqe:125.9m2
Orientim: Jug-Lindje

Apartamenti ndodhet në nje objekt në ndërtim i cili lokalizohet në brendësi të një lagjeje me shtëpi private, në nje zonë të qetë dhe larg trafikut. Lagjia ështe e aksesueshme si nga Porcelani po ashtu dhe nga Unaza e Materniteti te Ri.
Apartamenti ka një organizim planimetrik të përkryer, me orientim Jug-Lindje dhe hapësira të mëdha dhe komode ne mobilim.
Një korridor i gjatë të jep akses drejt sallës, tualetit te ditës me dritare, një dhomë gjumi bashkëshortore dhe një dhomë fëmijësh. Në sallë organizohen mjaft mirë zona e gatimit, e ngrënies dhe ajo e ndenjes me akses në ballkon.

Pallati ka punime shumë cilësore, fasadë me kapotë dhe grafiato, dritare termike, wc sospeso, instalime kondicionimi të brendshme në mur, sipërfaqe të përbashkëta me ndricim dhe ajrim natyral, ashensor, dhe parkim nëntokë.
Ne cmimin e apartamentit përfshihet dhe 🚗 një post parkimi.

Apartamenti do të dorëzohet me 🗂certifikatë pronësie.

Adresa:

Rr. Arkitekt Sinani(midis Materniteti të Ri - Porcelanit)

Zona:

qsut-xhamlliku-kinostudio

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Dorëzohet me hipotekë.

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

116.9m2

Siperfaqja Bruto:

125.9m2

Kati:

4

Orjentimi:

Veri - Lindje

107,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera