Apartament 2+1 në SHITJE përballë me Spitalin “Amerikan 3”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banim të objektit rezidencial përballë me spitalin “Amerikan 3”, ndërtuar në 3 vitet e fundit, i shërbyer me ashensor dhe ambjente të përbashkëta të kuruara në detaje.

Organizimi: korridor hyrës, zonë dite me ambjent gatim/ngrënie, ndënje familjare dhe akses në një ballkon të bollshëm, dhomë gjumi matrimoniale me akses në ballkon, dhomë fëmijësh, një tualet me sipërfaqe komode, i ndricuar dhe ajrosur natyralisht.
Orjentimi nga oborri i brëndshëm i objektit me pamje drejt Jug-Perëndimit i dhuron pronës qetësinë dhe ndricimin e dëshiruar për të jetuar.
Procesi i hipotekimit pritet të mbyllet në Maj 2020.
Nxitoni të përfitoni TANI nga ky Super-Cmim!

Adresa:

Rruga "Bedri Karapici"

Zona:

yzberisht-kombinat-selite

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Në proces hipotekimi

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

94.9m2

Siperfaqja Bruto:

109.1m2

Kati:

2

Orjentimi:

Jug-Perëndim

85,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera