Apartament 2+1 në SHITJE te “Kopshti Zoologjik”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim të objektit rezidencial ngjitur me Kopshtin Zoologjik, i pajisur me ashensor dhe me shërbim mirëmbajtjeje. Ajri i pastër i zonës, disctanca e afërt me Digën dhe Parkun e Liqenit Artificial janë faktorë që e kthejnë në një pronë shumë të preferuar.

Organizimi:korridor hyrës dhe shpërndarës drejt sallës se madhe me divanë komodë,ambjent gatimi dhe ngrënie, dhomë matrimoniale, dhomë fëmijësh dhe një tualet.Korridori dhe salla kane vetrata me akses në verandën personale nga e cila marrin dhe ndricim natyral. Apartamenti ofron hapësira të rregullta, është totalisht i mobiluar dhe i investuar në parket, kondicionerë etj. Ideal për familje të reja me fëmijë.
Disponon certificatë të rregullt pronësie dhe shitet i mobiluar.

Adresa:

Kopshti Zoologjik i Tiranës

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

120m2

Siperfaqja Bruto:

168m2

Kati:

3

Orjentimi:

Perëndim, Veri-Perendim, Veri-Lindje

168,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera