APARTAMENT 2+1 në SHITJE tek Gjiri i Lalzit, me HIPOTEKE

Info

Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka akses komod nga rrugët kryesore të kompleksit ”Lura 3”, vetëm 3 min në këmbë nga larg detit.

Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite me divane komode dhe me akses në ballkon, ambjent gatimi i aneksuar,dhomë matrimoniale, dhomë femijësh, një tualet. Apartamenti është totalisht i mobiluar në stil modern dhe ka cdo komoditet të nevojshëm për një shtëpi afër detit.
Investime të personalizuara: panel diellor personal,2 depozita uji me pompë personale, elektroshtëpiake cilësore, kondicioner.

Vera vjen shpejt!!! Nxitoni të beni investimin me të mirë për familjen tuaj.

Adresa:

Kompleksi "Lura 3", Gjiri Lalzit

Zona:

durres

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

65.7m2

Siperfaqja Bruto:

71m2

Kati:

2

Orjentimi:

Perëndim

82,500.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera