Apartament 2+1 në SHITJE tek Profarma, post parkimi i përfshirë në cmim.

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të (të fundit) të një objekti rezidencial afër “Profarmës” në një lagje të mirë shërbyer nga bar, restorante, supermarkete, transport urban publik, parqe lodrash etj.
Organizimi: zone hyrëse, tualet dite, ambjent ndenjeje i ndërthurur me ambjentin e gatimit dhe ngrënies, dhomë matrimoniale e shërbyer me tualet personal, dhomë femijësh. Ambjenti i ditës dhe dhomat e gjumit kanë akses në të njejtin ballkon i cili falë orjentimit nga Lindja i jep apartamentit dritën e diellit të paradites.
Apartamenti është në proces hipotekimi. Në cmim përfshihet dhe një post-parkimi nëntoke.

Adresa:

Rruga "Endri Keko"

Zona:

brryli

Tipologjia:

apartament

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

87.6m2

Siperfaqja Bruto:

99.62m2

Orjentimi:

Lindje

85,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera