Rruga "Medar Shtylla", Pallatet Tirhino, Kulla D, kati 1, Tiranë
info@habitat.al
+355 69 40 98 578

Apartament 2+1 për QIRA në rr.”Myslym Shyri

Info

 

Ky apartament ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë, në Rrugën “Myslym Shyri“, mbrapa dyqanit Max Optika.
Apartamenti është i organizuar nga një korridor shpërndarës që të jep akses në ambjentin e ditës i cili gërshetohet me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me parket, nje hapesire relax-i me divane komodë dhe akses ne ballkon.
Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar.

Adresa:

Rr."Myslym Shyri", mbrapa "Max Optika"

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

70m2

Siperfaqja Bruto:

70m2

Kati:

4

Orjentimi:

Lindje

380.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera
×

Doni ta shisni apo te bleni nje prone?

Na kontaktoni