Apartament 2+1 për SHITJE tek Kodra e Diellit

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 4 në një pallat pranë hyrjes së Kodrës së Diellit 1, rrethuar nga gjelbërimi dhe ajri i pastër i zonës.

Apartamenti ka një organizim shumë të mirë planimetrik: korridor hyrës, sallë ndenjeje mjaft të bollshme, kënd gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon të madh.
Të gjitha ambjentet kanë sipërfaqe të rregullta dhe komode.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Adresa:

Kodra e Diellit

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Në proces hipotekimi

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

110m2

Kati:

4

Orjentimi:

Jug-Lindje

104,500.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera