Apartament 3+1 me QIRA në Rezidencën “Kodra e Diellit 2”

Info

Apartamenti ndodhet në Rezidencën “Kodra e Diellit 2” mes qetësisë, ajrit të pastër dhe komunitetit të përzgjedhur, shumë e preferuar për të jetuar për arsye dhe të distancës së afërt që ka me qytetin.

Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ofron një sallë të madhe me ambjent gatimi dhe ngrënie, 1 dhomë gjumi matrimoniale, 2 dhoma fëmijësh dhe 2 tualete. Ambjenti ditës dhe dhomat kanë akses në një verandë personale të orjentuar në Lindje nga e cila marrin një ndricim natyral fantastik. Hapësira komode, mobilim i ri dhe komod.

Adresa:

Rezidenca "Kodra e Diellit 2"

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

130m2

Siperfaqja Bruto:

130m2

Kati:

1

Orjentimi:

Lindje

Verandë personale:

80 m2

500.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera