Apartament 3+1 me QIRA tek Kopshti Zoologjik

Info

Apartamenti është i pozicionuar në krah të Kopshtit Zoologjik, në një zonë qendrore dhe shumë të preferuar për banim, vetëm 2 minuta nga Liqeni Artificial i Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një një objekti rezidencial 5 katësh me punime shumë cilësore, me orientim në Jug dhe pamje nga gjelbërimi i Kopshtit Zoologjik,.

Ambjentet e brendshme organizohen nga një sallë e madhe,zonë gatim-ngrënie të vecuar, një korridor, 3 dhoma të bollshme gjumi dhe dy tualete (njëri me dritare).

Apartamenti është i mobiluar tërësisht me mobilje të reja dhe bashkëkohore, lavastovilje, larese-tharëse rrobash dhe cdo ambjent është i pajisur me kondicionerë.

€/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera