Apartament 3+1 me QIRA tek Liqeni i Thatë

Info

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me punime cilësore, në një zonë të qetë, pranë Liqenit të Thatë.

Sipërfaqet e brëndshme organizohen në një korridor hyrës me hapësirë dhe tualet me dritare, një sallë e madhe me dalje në ballkon me pamje nga Perëndimi. Ambjenti i gatimit dhe i ngrënies organizohen në një ambjent të vecuar nga salla. Zona e natës përbëhet nga tre dhoma dhoma matrimoniale me tualet personal dhe dy dhoma femijësh.

Apartamenti ka mobilim të ri dhe parkim të lirë poshtë pallatit.

Adresa:

Liqeni i Thatë

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

139.5m2

Kati:

3

Orjentimi:

Perëndim

400.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera