Apartament 3+1 në SHITJE te Gjimnazi Partizani (Rr. 4 Dëshmorët)

Info

Apartamenti ndodhet në një zonë qendrore, në katin e 7-të me orientim të shkëlqyer Jug-Perëndim.

Apartamenti organizohet nga korridori hyrës, tre dhomat e gjumit, salla, kuzhina dhe tualeti.
Salla ofron hapësirë komode për zonën living dhe është e shkëputur nga kuzhina e cila organizohet në nje hapësire me vetratë dhe dritë natyrale.
Dhoma matrimoniale është e madhe dhe ka dalje në ballkon me pamje nga Jugu, dhoma e fëmijeve ka hapësire te bollshme për dy femijë, dhoma e tretë ka balllon dhe mund te shërbejë për dhomë miqsh ose dhomë studimi.
Zona është e rrethuar nga shtëpi private dhe ofron qëtesinë që sot mungon në lagjet e Tiranës.

Adresa:

Te Gjimnazi Partizani

Zona:

ministra-jashtme-pazari-ri-shkolla-kuqe

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

3

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

130m2

Kati:

7

70,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera