Apartament elitar me QIRA në zemër të “BLLOK”-ut

Info

Ky apartament elitar ndodhet në katin e 11 të një objekti modern 14 katësh në zonën e “#Bllok”-ut, tek Restorant “Il Gusto”. Orjentim perfekt nga Jug- lindja me një pamje marramëndëse nga Arena “Air Albania”, akses nga rrugë të rëndësishme, ambjente të përbashkëta të kuruara, ashensorë “Schneider”, punime cilësore.
Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite i ndricuar nga një vetratë e madhe me akses në ballkon, ndricim perfekt harmonizon ambjentin e ndjenjes me atë të gatimit dhe ngrënies, dhomë matrimoniale me akses në ballkon me garderobë dhe tualet personal, korridor që të orjenton drejt dhomës së fëmijëve me akses në ballkon dhe garderobë personale, tualet dite, lavanderi në ballkon.
Apartamenti jepet me qira për herë të parë, ofron mobilim të ri të personalizuar dhe shumë të kuruar, tualete me hidrosanitare dhe pllaka nga më cilësoret, kondicionerë “Aermec”, ndricime perimetrale në tavane të varur, elektroshtëpiake me teknologji bashkëkohore, etj.

Adresa:

Rruga “Donika Kastrioti”-tek Restorant "#IlGusto"

Zona:

blloku-liqeni

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

140m2

Kati:

11

Orjentimi:

Jug

1,200.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera