Apartament luksoz 1+1 me QIRA tek Rezidenca “Kodra e Diellit 1”

Info

Nëse jeta në qytet për ju është kaotike dhe keni nevojë të jetoni në qetësi dhe ajër të pastër, atëherë ngjituni në rezidencën Kodra e Diellit dhe ndihuni komodë!

HABITAT ju propozon!
Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim në një objekt rezidencial brenda në rezidencën “Kodra e Diellit 1”. Një korridor hyrës të lidh me ambjentet e tjera të apartamentit: salla e madhe me divanë komodë prej lekurë ndricohet nga një vetratë e cila ofron pamje fantastike nga qyteti i Tiranës. Në po të njëjtin ambjent gërshetohet dhe këndi i gatimit dhe i ngrënies. Dhoma matrimoniale me krevat dopio dhe dollap te bollshëm ka akses në një ballkon i cili është vërtetë një vlerë e shtuar për këtë apartament. Në korridor ndodhet dhe tualeti i kompletuar me kabinë dushi. Apartamenti është totalisht i mobiluar, disponon dy kondicionerë, televizor, lavatrice.

 

Adresa:

Rezidenca "Kodra e Diellit 1"

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

1

Siperfaqja Bruto:

69m2

Kati:

3

Orjentimi:

Veri-Lindje

450.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera