Rruga "Medar Shtylla", Pallatet Tirhino, Kulla D, kati 1, Tiranë
info@habitat.al
+355 69 40 98 578

Apartament në SHITJE 2+1 në vijë të parë buzë detit, në Durrës

Info

Po mendoni të investoni për një apartament pranë detit? Investoni në mënyrë të zgjuar në një zonë shumë të preferuar ne Durrës, pikerisht në Golem.

Habitat ju propozon një apartament të cilin mund ta keni tuajin që nesër!!!
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të një objekti rezidencial të pozicionuar ne vijë të parë buzë detit Adriatik, afër Pamebës.
Pallati është i rrethuar me gjelbërim dhe ka ashensor. Apartamenti ka një korridor hyrës, një tualet, aneks gatimi, ambjent ndenjeje me dalje ne ballkon, dhomë femijësh dhe dhomë matrimoniale me dalje ne ballkon. Të gjitha ambjentet janë të mobiluara dhe mobilimi është i përfshire në cmim. Apartamenti është me hipotekë dhe brenda cmimit përfshihet dhe një post-parkimi.

Adresa:

Golem (afër Pamebës),Durrës

Zona:

plazh-durres-golem

Tipologjia:

apartament

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

71m2

Kati:

2

Extra:

Post parkimi personal

60,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera
×

Doni ta shisni apo te bleni nje prone?

Na kontaktoni