Apartament 2+1 në SHITJE tek Kompleksi Tower Bridge 3

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një objekti të sapo përfunduar, në Kompleksin rezidencial Tower Bridge 3. Ky kompleks, i ndërtuar me arkitekturën dhe standartin më të lartë punimeve ka sjellë një rigjallërim dhe rivlerësim të fortë të zonës.

Habitat sot ju propozon një apartament 2+1 të cilin nuk duhet ta humbisni!!!

Apartamenti është totalisht i ri dhe organizohet nga një korridor hyrës i cili të shpërndan në ambjentet e tjera. Salla e madhe ka pamje fantastike nga mali i Dajtit dhe në të ndërthuren bukur ambjent i ndenjes, gatimit dhe ngrënies. Zona e natës organizohet nga dhoma matrimoniale dhe dhoma e fëmijëve. Apartamenti shërbehet nga dy tualete (njëri është me dritare) dhe një verandë në të cilën mund të kaloni momente relaxi me familjen tuaj.
Vlera të shtuara për këtë pronë: izolim akustik me fono-strip i elementeve strukturore të objektit fasadë termike me kapotë dhe grafiato,taracë e izoluar termikisht dhe akustikisht me materiale cilësore sipas patentave Europiane, vetrata alumini termo-izoluese me gaz Argon, mure perimetrale të izoluar me lesh guri, sanitare sospeso, pllaka cilësore dhe estetikisht të përzgjedhura me shije

Adresa:

Rruga e Dibrës (Komisiariati nr.4)

Zona:

stacioni-trenit-rruga-dibres-medreseja

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

105.6m2

Kati:

7

Orjentimi:

Lindje

Verandë:

36

111,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera